פתרון BarScan עבור מערכת SAP Business One

BarScan הינה שותף פתרונות של SAP ופיתחה Add-on על פי מתודולוגיית הפיתוח והסטנדרטים של SAP Business One.פתרון BarScan עבור SAP Business One משתלב במלמעה מ-30 מסכים במערכת הקיימת וניתן לשלב אותו גם במסכים שפותחו במיוחד עבור הלקוח על ידי מיישמים SAP.

 

בפתרון BarScan עבור SAP Busniess One כל קובץ או מסמך סרוק קיים תיאור טבלאי ומלל חופשי הכולל גם שם משתמשים ופרטים נוספים על הקובץ. הפתרון משתמש במערכת ההרשאות של SAP Business One כך שכל מסמך כולל הרשאות וניתן לנהל מסמכים חסויים.

את הקבצים והמסמכים הנשמרים במסגרת פתרון barscan ניתן לאחזר ולצפות ממספר מקומות במערכת ה-ERP. הפתרון כולל כפתורי סריקה מהירה אשר מאפשרים בלחיצה אחת סריקה מתוך המערכת.

 

מידע טכני  

פתרון BarScan עבור מערכת SAP Business One מתאים לכל הגרסאות הנתמכות על ידי SAP החל מגרסה 8.8.המערכת מותאמת לעבודה בגירסה 9 עבור תחנות 32x ו-64x ועבור כל תשתית - תחנות Client מקומיות, שרתי טרמינל וענן.

רשימת שינויים בגרסאות ה-Addon.

 

הטבה מיוחדת ללקוחות מרוצים של
מערכת barscan ב-SAP Business One

המליצו על השימוש במערכת BarScan ללקוחות וספקים העובדים כמוכם במערכת SAP Business One, קשרו אותם אלינו ועל כל לקוח או ספק שלכם שיזמין מאיתנו את מערכת הארכיב הדיגיטלי של barscan תקבלו 3 חודשי שרות. ניתן להמליץ כאן